5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ZAINSTALOWAĆ PROMIENNIKI PODCZERWIENI W SWOIM OGRÓDKU KAWIARNIANYM

Lato bardzo szybko przemija, a popołudnia i wieczory stają się coraz bardziej chłodne. W tym czasie wiele kawiarni musi zrezygnować z serwowania zamówień na świeżym powietrzu, ponieważ bardzo szybko maleje liczba śmiałków, którzy zajmują miejsca na zewnątrz. Wykorzystaj promienniki i zatrzymaj lato na nieco dłużej!

DLACZEGO WARTO SIĘGNĄĆ PO PROMIENNIKI?

Zadaszenie to nie wszystko, co może zrobić właściciel kawiarni, aby przyciągnąć klientów do swojego ogródka. Popularne do tej pory rozwiązanie, takie jak parasole grzewcze, nie do końca zdają egzamin. Są dość głośne, trzeba pamiętać o wymianie butli z gazem, a do tego nieprzyjemnie pachną. Promiennik podczerwieni wydaje się być zatem fantastyczną alternatywą!

Po pierwsze, promienniki są bezwonne. W ogródku klienci będą czuć jedynie zapach kawy, ciepłego ciasta oraz jesiennego powietrza. To bardzo ważny aspekt, ponieważ to może zatrzymać u Ciebie gości na dłużej, dzięki czemu złożą dodatkowe zamówienie.

Po drugie, promienniki podczerwieni to ogromna oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Generowane przez nie ciepło, odczuwalne jest natychmiast w zasięgu pracy promiennika. Jeśli chodzi o finanse, to warto wspomnieć, że opłaty związane z godzinnym użytkowaniem urządzenia o mocy 2kW to zaledwie 90 gr.

Po trzecie, goście będą czuć się komfortowo. Promienniki emitują przyjemne ciepło, które odczuwalne jest już w sekundę po uruchomieniu. Reflektory ciepła nie ogrzewają powietrza, a przedmioty i osoby, które znajdują się w ich zasięgu. Nie trzeba więc uruchamiać ich na długo przed otwarciem.

Po czwarte, każdy promiennik podczerwieni jest bardzo wydajny. Oznacza to, że nie musisz kontrolować tego, czy ma wystarczającą ilość paliwa. Urządzenie korzysta z energii elektrycznej, więc wystarczy je jedynie podłączyć do sieci.

Po piąte, urządzenia te są bezpieczne w użytkowaniu. Wykonane są z solidnych materiałów. Do tego są niewielkie i można umieścić je na ścianie budynku, w rogach konstrukcji ogródka lub na ramionach parasoli.

Jeśli chcesz zaopatrzyć się w promienniki, najlepszą ofertę znajdziesz u specjalistów. Zajrzyj na stronę irsystem.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *