Co wyróżnia koparkę kołową Hydradig?

Każdego, kto interesuje się nowinkami z branży budowlanej, zainteresuje najnowsza propozycja marki JCB. Koparka kołowa Hydradig o jeden z najbardziej innowacyjnych produktów w asortymencie brytyjskiego przedsiębiorstwa. Została stworzona w odpowiedzi na oczekiwania fachowców, którym zależy na doskonałej widoczności, stabilności, zwrotności, mobilności oraz dostępności usług serwisowych.

Koparka kołowa Hydradig to maszyna, która może spowodować małą rewolucję w sektorze budowlanym. Stosunkowo kompaktowe urządzenie o mocy 1100 W zapewnia operatorowi świetną widoczność, tym samym poprawiając komfort i bezpieczeństwa pracy. Lista jej wszystkich zalet jest długa:

Bardzo dobra widoczność — niskie szyby i obrotowa kabina

Operator zza kierownicy widzi nie tylko plac budowy, ale też koła, łyżkę i stabilizatory swojego pojazdu, tym samym precyzyjniej kontrolując jego położenie. Dzięki wbudowanym halogenom LED widoczność jest doskonała nawet po zapadnięciu zmroku.

  • Wysoka stabilność — minimalne zachodzenie maszyny, płynna jazda po drodze.

W przeciwieństwie do dużych maszyn budowlanych Hydradig została wyposażona w stabilność boczną. Silnik i zbiornik na podwoziu sprawiają, że środek ciężkości jest umieszczony nisko, więc jazda po drogach staje się przyjemnością.

Maszyna stoi nieruchomo na ziemi nawet podczas kopania czy przenoszenia znacznych ładunków. Przy obrocie jej tył zachodzi tylko minimalnie, dzięki czemu operator ani na chwilę nie traci kontroli nad sprzętem.

  • Mobilność — prędkość 40 km/h i bezstopniowe przełożenie przekładni silnika o mocy 8l kW

Nawet jeśli musisz przemieszczać się między budowami, szybko i bezpiecznie przejedziesz koparką po drodze. Na fabrycznie zamontowanym zaczepie stabilnie umieścisz przyczepę z potrzebnym sprzętem budowlanym.

Zwrotność — cztery i dwa koła skrętne, krab manewrowania

Doskonały promień skrętu sprawia, że kompaktowa maszyna Hydradig poradzi sobie nawet na mocno ograniczonym terenie. Łatwe jest nie tylko manewrowanie, ale też kopanie (nawet wzdłuż ścian — zasługa konika).

  • Dostępność serwisu — łatwość konserwacji, dostępność autoryzowanych punktów

Przeglądy i naprawy w przypadku Hydradig są znacznie szybsze niż w innych maszynach z tej samej klasy. To zasługa tego, że wszystkie punkty serwisowe są dostępne z poziomu podłoża. W dodatku niskie są koszty eksploatacji (np. dzięki temu, że nie trzeba czyścić układu spalin). Szukając profesjonalnego rozwiązania warto odwiedzić interhandler.pl/budownictwo/

Designerska, łatwa w utrzymaniu oraz obsłudze — koparka JCB Hydradig ma dodatkowo nowocześnie wyposażoną kabinę, w której w standardzie umieszczono klimatyzację, kontroler obrotowy czy światło ostrzegawcze. Nic dziwnego, że maszyna uchodzi za jedną z najlepszych w swojej kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *