Czy podzespoły Fibaro to inwestycja w dom przyszłości?

Fibaro to to czołowy producent zajmujący się projektowaniem systemów dla domów inteligentnych. Podzespoły Fibaro są bardzo popularną marką na rynku, która cieszy się zaufaniem ze względu na bezprzewodowość swoich urządzeń. Produkty Fibaro są zgodne z obecnymi trendami pod względem zarówno ekonomicznym, jak i ekologicznym. Nowoczesny i wyjątkowy design projektów Fibaro idealnie wpasowuje się obecną stylistykę architektury i budownictwa.

Podzespoły Fibaro – wszystko pod kontrolą

Inteligentny dom wyposażony w podzespoły Fibaro to system, który aktywnie reaguje na potrzeby mieszkańców i dostosowuje się do ich predyspozycji. Systemy Fibaro zapewniają użytkownikom wiele niestandardowych możliwości:

  • zarządzanie alarmami

  • optymalizację pracy czujników

  • oprawę muzyczną

  • czuwanie nad temperaturą

  • automatyzację rolet

  • sterowanie oświetleniem

  • integrację poszczególnych urządzeń domowych

Ponadto podzespoły Fibaro gwarantują pełne bezpieczeństwo Twojego domu. Może on zostać wyposażony w wysokiej klasy czujniki ruchu, czy otwarcia drzwi. Priorytetem producenta jest zapewnienie jak największego komfortu każdego użytkownika.

Fibaro termostat – absolutny komfort termiczny

W zależności od ustawień wybranych przez użytkownika urządzenie za pomocą wbudowanego czujnika temperatury automatycznie reguluje temperaturę w pomieszczeniu. Inteligentny Fibaro Heat Controller to montowany bez potrzeby użycia narzędzi wielofunkcyjny kontroler. Użytkownik ma możliwość ustawienia harmonogramów pracy modelu Heat Controller w systemie Fibaro termostat. Nowoczesna technologia od Fibaro, łączy nowoczesne bezprzewodowe rozwiązania, które same zajmą się Twoim domem. Wystarczy tylko ustawić temperaturę, a Fibaro termostat sam dopilnuje Twojego komfortu

Inteligentne urządzenia w Twoim domu!

Podzespoły Fibaro umożliwiają kontrolę nad termostatem w sposób standardowy za pomocą panelu lub zdalnie. Nawet poza domem dedykowana aplikacja pozwala na modyfikowanie ustawień temperatury. Ponadto standardowe systemy grzewcze rzadko są w stanie dostosować temperaturę indywidualnie do konkretnych pomieszczeń przez co rachunki za ogrzewanie są dużo droższe, niż mogą być. Natomiast Fibaro termostat pozwala zredukować wydatki poprzez dostarczenie każdemu pomieszczeniu selektywnie takiej ilości ciepła, jaka faktycznie jest mu potrzebna. Podzespoły Fibaro dostosowywane są także specjalnie do izolacji zastosowanej w budynku. Gwarantują w ten sposób najwyższej klasy skuteczność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *