Czym są skrzynki plastikowe?

Skrzynki plastikowe Basicline – wysokiej jakości opakowania dla sektora spożywczego

Szukasz pojemniki dla branży spożywczej i do wykorzystania jako non-food? Sprawdź serię Basicline, a zobaczysz, z jak wyjątkowymi produktami możesz mieć do czynienia.

W czym tkwi wyjątkowość pojemników Basicline?

Skrzynki plastikowe Basicline są dedykowane dla sektora spożywczego, jak i non-food. Są lekkie, bardzo stabilne, a przy tym wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Swoją różnorodność wariantów wykończenia producent podkreśla poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiału pochodzącego z fabryk stosujących techniki recyklingowe. Pojemniki zostały wykonane z tworzyw bezpiecznych dla produktów spożywczych, a to przecież jest najważniejsze.

Można zdecydować się na różne warianty pojemników, z pełnymi lub perforowanymi ścianami bocznymi, z zamkniętymi lub otwartymi uchwytami. Dokupić można również do nich funkcjonalne akcesoria, co pozwala na ich dopasowanie do niemal każdego zastosowania. Możliwość konfiguracji pojemników do własnych potrzeb jest bardzo szeroka.

Wszechstronne pojemniki z wysokiej jakości materiału pochodzącego z legalnych źródeł

Niezależnie, czy zdecydujesz się na skrzynki plastikowe Basicline Plus czy każdy inny rodzaj, z ich użytkowania uzyskasz pełne zadowolenie. Mają znormalizowany wymiar zewnętrzny, co ułatwia ich wykorzystanie w magazynach i na regałach różnego typu. Dostosowane są do potrzeb klientów zajmujących się magazynowaniem, jak i transportem. Skrzynki umożliwiają przechowywanie niemal każdego typu produktów.

Klasyczne skrzynki plastikowe serii Basicline znajdą zastosowanie zarówno u małych, jak i dużych przedsiębiorców. Przez długi czas zachowują estetyczny, trwały wygląd, a to wiąże się z pełnym zadowoleniem z ich korzystania. Każdy pojemnik może mieć dostosowane do potrzeb użytkownika wymiary, a to sprawia, że pomieści wszystkie produkty. Dokupowana osobno pokrywa zwiększa bezpieczeństwo transportu, jak i przenoszenia każdej skrzynki z żywnością.

Skrzynki z materiałów z recyklingu

Praktycznie wszystkie skrzynki, które znajdziesz w serii Basicline pochodzą z materiałów z recyclingu. W pojemnikach zastosowano tworzywa przyjazne dla środowiska, przez co przechowywanie w nich żywności jest jeszcze bezpieczniejsze. Dostawa w nich nie wzbudza więc większych kontrowersji, ani w przypadku warzyw, ani innych produktów spożywczych. Sprawdzają się świetnie w szerokim łańcuchu dostaw, a to jest przecież najważniejsze dla właścicieli magazynów i firm transportowych współpracujących z branżą spożywczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *