Domy szkieletowe – gdzie je zlecić?

Nasza oferta została dostosowana specjalnie dla wszystkich tych, którzy marzą o własnym miejscu do życia. Pragniesz wybudować dom, w którym Ty i Twoja rodzina komfortowo oraz bezpiecznie spędzicie życie? W takim razie postaw na domy szkieletowe. Na przestrzeni ponad 30 lat zdążyliśmy zaprojektować i wybudować już ponad 1000 takich domów. Dlatego już teraz nawiąż z nami współpracę i pozwól nam stworzyć funkcjonalną, bezpieczną i komfortową przestrzeń dla Twoich bliskich. Przekonaj się w praktyce, dlaczego tak bardzo opłaca Ci się nam zaufać.

Jakie domy szkieletowe budujemy?

Bardzo ważne było dla nas to, żeby stworzyć bogatą i różnorodną ofertę, która spełni oczekiwania wielu rodzin. Z jednej strony możemy wykonać dla Ciebie dom piętrowy, który z powodzeniem spełni oczekiwania nawet wielopokoleniowej rodziny. Budujemy zarówno większe, jak i mniejsze domy, których powierzchnia nie przekracza 70 m2.

Ciekawą alternatywą są parterowe domy szkieletowe pod klucz. Z jednej strony nie generują one zbyt dużych kosztów, a przy tym wszystkim są dobrą alternatywą dla mieszkań w blokach i w domach wielorodzinnych.

Zdecydowanie najbardziej polecamy jednak domy pasywne. Wyróżniają się one przede wszystkim tym, że generują najmniejsze koszty utrzymania. Takie domy są często wyposażone w źródła odnawialnej energii oraz gwarantują izolację termiczną, a przy tym są ekologiczne. Wszystko to sprawia, że pozwalają obniżyć rachunki za prąd oraz ogrzewanie. Latem w takim domu nie jest aż tak ciepło, a zimą wnętrze również nie wychładza się szybko.

Gotowe domy szkieletowe – dlaczego takie rozwiązanie się opłaca?

Już nie musisz tracić czasu i pieniędzy na zlecanie stworzenia indywidualnego projektu domu. Gdy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz przejrzeć naszą bazę projektów domów. Jesteśmy pewni, że nasze gotowe domy szkieletowe spełnią Twoje oczekiwania. W dodatku każdy projekt możemy dostosować do Twoich oczekiwań, potrzeb i specyfiki działki. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie, dlatego na pewno razem stworzymy Twój wymarzony dom.

Oszczędność czasu i pieniędzy to bardzo ważne zalety, które wyróżniają gotowe domy szkieletowe. Dzięki temu, że powierzysz nam wszystkie prace związane z budową, Twój dom powstanie znacznie szybciej, a proces związany z załatwianiem spraw formalnych i z budową odbędzie się w sposób bardziej sprawny.

Dlaczego warto zlecić nam wybudowanie wymarzonego domu szkieletowego?

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy od lat zajmują się budową domów na różnych etapach. Do tworzenia domów szkieletowych podchodzimy w sposób kompleksowy. Zajmujemy się projektowaniem lub dostarczaniem gotowych projektów, doradzamy, załatwiamy sprawy związane z pozwoleniem na budowę, dostosowujemy projekt do działki, kupujemy dziennik budowy i zatrudniamy ekipę, która zajmie się budową. Zajmujemy się też samą budową, włącznie z wykończeniami, takimi jak tynkowanie wewnętrzne, schody oraz posadzki. Na koniec oddajemy Ci dom do użytku, aby Ty i Twoja rodziny mogliście tworzyć tam własną historię.

Pragniemy jeszcze podkreślić, że podczas pracy nad Twoim domem zawsze wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które gwarantują trwałość i bezpieczeństwo nawet po upływie wielu lat. 

Domy szkieletowe pod klucz, które budujemy, są też proekologiczne. Jesteśmy otwarci na liczne źródła odnawialnej energii, takie jak fotowoltaika, solary słoneczne wykorzystywane do ciepłej wody, a także na ogrzewanie przy wykorzystaniu pompy ciepła.

Z nami zyskasz po prostu dom, który będzie zgodny z Twoimi potrzebami, więc już teraz zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *