Garaże drewnopodobne – styl, nowoczesność i klasyka

Drewno bardzo często wykorzystywane jest do wystroju domu. Materiał ten tworzy przyjemną, domową atmosferę. Dzięki niemu czujemy bliskość natury. Ponadto zapewnia ono także elegancję i przywodzi same pozytywne skojarzenia. Urok drewna zachwyca praktycznie każdego. Nic więc dziwnego, że blaszane garaże drewnopodobne stały się ostatnio tak bardzo popularne. Dzięki nim jesteśmy w stanie połączyć stosunkowo niską cenę i szybki montaż z estetyką.

Garaż blaszany – zalety

Stabilność, wiele zastosowań i szybki montaż to tylko jedne z wielu zalet blaszaka. Nie musimy z nich rezygnować w obawie o nieestetyczny wygląd. W dzisiejszych czasach garaż blaszany nie musi pozostać jedynie szarą, smutną konstrukcją. Na rynku dostępna jest bowiem szeroka paleta barw akrylowych, pokrycie tynkowane oraz popularne w ostatnim czasie pokrycie drewnopodobne. Jest ono strzałem w dziesiątkę, jeżeli chcemy połączyć zalety blaszaka z pięknem drewna.

Garaż drewnopodobny – klasa i funkcjonalność

Pokrycie drewnopodobne oferuje nie tylko kolor prawdziwego drewna, ale również charakterystyczne dla niego słoje. Wśród najczęściej wybieranych odcieni znajduje się złoty orzech oraz dąb. Stabilność zapewnia konstrukcja w większości z profili zamkniętych oraz okucia narożne i dachowe. Należy również wspomnieć, że garaże drewnopodobne nie wymagają okresowego impregnowania. Efekt? Całość zachwyca nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatki do garażu blaszanego

Dodatkowo, garaż można wzbogacić o dodatki takie jak m.in.: dach z blachodachówki, automat do bramy, rynny, okna, świetliki. Okno spowoduje, że do garażu będzie wpadało więcej naturalnego światła. Dodatkowe drzwi wejściowe będą idealne dla tych, którzy nie mają czasu na otwieranie bramy albo nie zawsze mają taką potrzebę. Z kolei rynny pomogą skierować wodę daleko od blachy i stanowią element estetyczny bryły. Większość Klientów stawia również na dodatkowe ocieplenie, które chroni nasz samochód szczególnie zimą. Do ocieplenia stosowany jest często styropian o grubości 3 cm na ścianach oraz 4 cm na dachu.

Więcej na: https://blaszaki.com/garaze-drewnopodobne

Połącz zalety blaszaków z eleganckim wyglądem. Pokrycie drewnopodobne sprawi, że garaż idealnie wpisze się w styl, w jakim został zaprojektowany ogród oraz zapewni pożądaną spójność wizualną całego otoczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *