Kawalerki na Bemowie coraz częściej poszukiwanymi nieruchomościami

Bemowo jest jedną z dzielnic Warszawy, ulokowaną po lewej stronie Wisły. Sąsiaduje z Bielanami, Żoliborzem, Wolą, Włochami i Ursusem. Na ten moment przoduje na tle innych dzielnic Warszawy. Wraz z prężnie powstającymi inwestycjami, wzrasta zainteresowanie wśród mieszkańców na nowe kawalerki na sprzedaż na Bemowie. W tej lokalizacji występuje dużo parków oraz terenów zielonych, co jeszcze bardziej przyciąga nie tylko inwestorów, ale także mieszkańców.

Jednopokojowe mieszkania z coraz większą popularnością

Małe, kompaktowe, jednopokojowe mieszkanie potocznie nazywane kawalerką, zdobywa coraz większe zainteresowanie. Obecny rynek nieruchomości przeszedł całkowitą zmianę, która prężnie wpłynęła na rozwijające się dzielnice Warszawy. Deweloperzy oddają coraz więcej mieszkań, które mogą wykazać się dobrą inwestycją w przyszłość. Zakup kawalerki to doskonały wybór dla osób młodych, a także dla osób żyjących w pojedynkę. Podjęcie decyzji o zakupie kawalerki góruje u osób, które marzą o posiadaniu własnych czterech kątów. Wybór małego metrażu spotykany jest także u osób, które chętnie inwestują w nieruchomości. Zdaniem deweloperów najczęściej wybieranymi i cieszącymi się zainteresowaniem mieszkaniami są kawalerki.

Styl minimalistyczny w mieszkaniu

Styl minimalistyczny idealnie wpisuje się we wnętrza kawalerki. W przeciwieństwie do mieszkań z większą powierzchnią stosowane są sposoby urządzania mieszkania z uwzględnieniem przede wszystkim wygody i komfortu życia. Mieszkanie mające około 20 m2 zazwyczaj urządzane jest wraz z obecnie panującymi trendami, co pozwala stworzyć przytulny klimat. Podczas dokonywania wyboru mikro-apartamentów, duża liczba osób kieruje się funkcjonalnością danego pomieszczenia. Lokale o małej powierzchni wyróżniają się nowoczesnym wykończeniem z wykorzystaniem nietuzinkowych rozwiązań. Niezawodnym sposobem wyposażenia kawalerki są lustra, funkcjonalne meble oraz odpowiednia kolorystyka. Zastosowanie pomysłów powoduje, że pomieszczenie wygląda bardziej przestronnie, niż ukazuje to rzeczywistość. Niewielka, ale gustownie zaaranżowana przestrzeń stanie się doskonałym miejscem dla domowników.

Zakup nieruchomości na Bemowie – czy się opłaca?

Bemowo wyróżnia się dobrym połączeniem komunikacyjnym z innymi dzielnicami, co wpływa na coraz większe zainteresowanie nieruchomościami. Ceny nowych kawalerek na sprzedaż na Bemowie zaliczają się do jednych z atrakcyjniejszych w Warszawie. Ceny wahają się między 7-9 tysięcy za m2. Nieunikniony wzrost nowych inwestycji powoduje przypływ nowych mieszkańców, a znaczna większość wybiera nowe kawalerki na sprzedaż na Bemowie. Kawalerki posiadają dużą grupę zwolenników, których głównym kryterium wyboru jest styl życia. Jest to również świetna inwestycja na przyszłość. Wynajem kawalerki idealnie podpasuje studentom, młodym osobom, a także singlom. Dzielnica Bemowo sprawia, że mieszkańcy czują się swobodnie, a korzystanie z pobliskiej zieleni to jedno z atutów lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *