Mieszkania deweloperskie w Lublinie – najciekawsze inwestycje

Lublin to wyjątkowe miasto. Z wielokulturową tradycją, otwarte, gościnne. Tak jak ludzie, którzy tu mieszkają. Przez wiele lat niedoceniany, ale teraz słynie nie tylko w Polsce ale i na świecie ze swoich kulturalnych wydarzeń.

Lublin kochają wszyscy – i ci którzy tu mieszkają na stałe i ci, którzy są tu tylko przejazdem. Każdy kto choć raz odwiedził Lublin będzie tu wracał, bo ten wyjątkowy klimat i kameralność ma tylko Lublin.

Od wielu lat możemy obserwować dynamiczny rozwój miasta – młodzi ludzie nie wyjeżdżają stąd po studiach w poszukiwaniu pracy w większym mieście. Praca jest, a stabilne zatrudnienie i dobre wynagrodzenia sprawiają, że młodzi ludzie chcą i mogą sobie pozwolić na to by kupić w Lublinie mieszkanie.

I wybór mają ogromny, bo nowych mieszkań w Lubinie powstaje bardzo dużo. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze inwestycje mieszkaniowe.

Wybór numer 1 – kameralny Sławinek

Sławinek to wyjątkowa dzielnica Lublina. Kameralny charakter łączy się tu z nowoczesnością. Osiedle Miasteczko Wikana to niewielkie, niskie bloki, które pokochali młodzi ludzie z dziećmi. Świetna infrastruktura też jest dużym plusem – przedszkola, żłobki, placówki medyczne sprawiają, że Sławinek to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Odnajdą się tu również miłośnicy zieleni-bo w pobliżu znajduje się Ogród Botaniczny oraz Skansen czyli Muzeum Wsi Lubelskiej.

Wybór numer 2 – zielony Zalew Zemborzycki

Okolice Zalewu Zemborzyckiego to jedne z piękniejszych terenów w Lublinie. Osiedle Zielone Tarasy to właśnie taka zielona, bezpieczna przystań zlokalizowana w pobliżu największego w Lublinie zbiornika wodnego. Mieszkania Lublin jakie tu się znajdują docenią miłośnicy aktywności i ruchu na świeżym powietrzu. Do wyboru mają liczne ścieżki piesze i rowerowe, wypożyczalnię sprzętu wodnego, park linowy i wiele, wiele innych atrakcji.

Wybór numer 3 – nowoczesny Węglin

Węglin to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Lublina. Skupione wokół ulicy Jana Pawła II tereny to w pełni wystarczalne i samodzielne osiedla. Na uwagę zasługuje zwłaszcza osiedle Sky House będące idealnym wyborem dla młodych, poszukujących nowoczesnych rozwiązań konsumentów.

To tylko niektóre z nowych inwestycji mieszkaniowych realizowanych w Lublinie. Jeśli zainteresowała cię któraś z nich skontaktuj się z deweloperem i umów się na oglądanie. Na pewno znajdziesz wśród nich swoje wymarzone mieszkanie. Być może wybór padnie na Osiedle Marina , który polecamy https://osiedlemarina.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *