Montaż instalacji fotowoltaicznej to inwestycja, która się zwraca

Instalacja paneli fotowoltaicznych cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to z faktu, że troska o przyrodę i odnawialne źródła energii zajmuje coraz istotniejsze miejsce nie tylko wśród klientów, ale i producentów takich systemów.

  1. Instalacje fotowoltaiczne – czy to opcja dla mnie?
  2. Moduły fotowoltaiczne – to coś więcej niż oszczędności
  3. Szybka instalacja – spróbuj sam!

Instalacje fotowoltaiczne – czy to opcja dla mnie?

Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która się zwraca. Z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno w firmach jak i domach prywatnych. Jedną z istotniejszych korzyści wynikających ze stosowania fotowoltaiki są oszczędności. Każdy chyba potwierdzi, że obecnie rachunki za prąd rosną. To dobra okazja do tego, aby zrewidować swoje dotychczasowe działania i rozważyć nowe, alternatywne źródła pozyskiwania energii. Fotowoltaika będzie dla Ciebie generować prąd już od pierwszego dnia po instalacji.

Moduły fotowoltaiczne – to coś więcej niż oszczędności

Wiele osób może na początku odstraszać koszt startowy związany z instalacją paneli fotowoltaicznych. Praktyka jednak dowodzi, że te koszty zwracają się wyjątkowo szybko. Ciężko o wskazanie jednoznacznej daty, kiedy następuje całkowity zwrot z inwestycji, jednak upraszczając – zachodzi to po 6, do około 10 lat.

Decydując się na takie rozwiązanie nie tylko zapewniasz sobie oszczędności, ale i działasz w sposób przyjazny środowisku. Decyzja o skonstruowaniu takiej prywatnej minielektrowni pozwoli Ci wytwarzać prąd bez dodatkowych opłat.

Solarx wyposażył już wielu klientów w instalacje fotowoltaiczne.

Decydując się na instalację fotowoltaiki możesz zupełnie uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii oraz windowania przez nich cen. Jeśli obawiasz się tego, że w ciągu dnia – zwłaszcza zimą – nie uda Ci się zapracować na wytworzenie energii elektrycznej – zupełnie niesłusznie! System działa przez cały czas, nawet w dni, kiedy nie ma pełnej ekspozycji słonecznej. Co więcej – nadwyżki prądu są przechowywane i w późniejszym czasie mogą być dostarczane wedle potrzeb do Twojego domu czy firmy.

Szybka instalacja – spróbuj sam!

Instalacja fotowoltaiczna jest dostępna do zamontowania w niemal każdej chwili – cały proces przebiega szybko i bezproblemowo. Nie ma także tutaj żadnych ograniczeń dotyczących montażu paneli fotowoltaicznych – można tego dokonać zarówno na płaskich dachach jak i na pochyłych. Sam montaż trwa około 1, do maksymalnie dwóch dni. Umów się na niezobowiązującą rozmowę i sprawdź dostępne możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *