NIEDZIELNE STARCIE Z LODEM I ŚNIEGIEM

Niedzielny, zimowy poranek potrafi zepsuć humor każdemu działkowiczowi czy właścicielowi nieruchomości. Wielu z nas zaczyna ten dzień od odśnieżenia lub odlodzenia podjazdów dla samochodu. Co więcej, często musimy zająć się również schodami i ścieżkami prowadzącymi do domu bowiem oblodzenie stanowi dla nas spore zagrożenie.

Na etapie projektowania nowej nieruchomości warto wziąć pod uwagę instalację odpowiedniego systemu, który zautomatyzuje i ułatwi naszą zimową walkę z niskimi temperaturami. Doskonałym rozwiązaniem jest technologia kabli grzejnych, które potrafią zdziałać cuda po mroźnych, zimowych nocach.

WSPARCIE TECHNOLOGII

Systemy usuwania śniegu i lodu z niewielkich powierzchni wymagają sterowania. By ułatwić sobie korzystanie z dobrodziejstw techniki, do kabli grzejnych należy dobrać termostat ETR2G przeznaczony do instalacji gruntowych. To bardzo przyjazne dla użytkownika, ale również bardzo ekonomiczne będzie rozwiązanie. Dzięki temu elektronicznemu regulatorowi temperatury odladzanie powierzchni zewnętrznych jest niekłopotliwe i mało kosztowne.Termostat ETR2G jest wyposażony w specjalny zintegrowany czujnik wilgoci i temperatury ETOG-55. Termostat ETR2G mierzy temperaturę oraz wilgotność i w odpowiednim momencie uruchamia system rozpuszczania śniegu i lodu. Co ważne, system ruszy tylko w razie wykrycia ich obecności. Termostat ETR2G nadaje się do sterowania funkcjonowaniem elektrycznych przewodów grzewczych.

ŁATWY MONTAŻ I PROSTA OBSŁUGA

Termostat ETR2G jest przeznaczony do instalowania na szynie DIN na zaaprobowanym panelu a jego czujnik powinien znaleźć się w gruncie. Co ważne, termostat ETR2G może zostać sparowany nie tylko z czujnikiem, który mierzy temperaturę powierzchni, ale również z innymi czujnikami, które zmierzą temperaturę rur spustowych lub rynien. Termostat ETR2G to produkt, który znajdzie swoje miejsce w niewielkich nieruchomościach, których powierzchnia wymagając odlodzenia czy wytopienia śniegu jest mała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *