Niezawodny sposób na czysty warsztat. Profesjonalny odciąg trocin

Czysta przestrzeń w Twoim warsztacie oznacza komfort i bezpieczeństwo pracy. Co zrobić, by przy nieustannej pracy z drewnem znacząco obniżyć ilość zalegających trocin i jak pozbyć się tych, które już są? Poznaj niezawodny sposób na odciąg trocin!

Dlaczego trociny to kłopot?

Trociny, niejednokrotnie chętnie wykorzystywane w naturalnych dekoracjach, dla pracujących z drewnem na co dzień są zmorą, niechcianym efektem ubocznym ich pracy i problemem. Dlaczego trociny to kłopot?

Przede wszystkim niepotrzebnie zajmują przestrzeń warsztatu, sprawiając, że staje się on niewygodny, niekomfortowy i przede wszystkim – niebezpieczny. Trociny są nieestetyczne, zostają na ubraniach, sprawiają, że w warsztacie mocniej się kurzy.

Możesz pozbywać się trocin, systematycznie pakując je do worków i wykorzystując jako nawóz organiczny lub oddając ich część znajomym, którzy hodują gryzonie. Jeśli ćwiczysz, możesz przygotować worek treningowy, po brzegi napełniony trocinami, a jeśli malujesz – dodać je do farb. Każdy z tych sposobów jest zaskakujący, jednak co zrobić, by nie stać godzinami przy rosnącej górze trocin i nie pakować ich do worków ręcznie? Poznaj profesjonalny sposób na odciąg trocin i ciesz się czystym i zadbanym warsztatem!

Maszyny do odciągu trocin

Profesjonalnie wyposażony warsztat, to przede wszystkim profesjonalne urządzenia – przedstawiamy Ci trzy niezawodne maszyny, służące skutecznemu odciągowi trocin i pyłu, powstających w czasie pracy.

  • Maszyna odciągająca wióra i pył Record Power CX 3000 dedykowana jest większym zakładom przemysłowym i warsztatom. Została wykonana z wysokiej jakości metalowych materiałów, charakteryzuje ją stalowy wirnik zamocowany na silniku indukcyjnym.
  • Maszyna odciągająca wióra i pył Record Power CX2500 doskonale sprawdzi się w prywatnych, małych i średnich warsztatach. Została wyposażona w kółka, dzięki czemu możesz mieć ją zawsze tam, gdzie jest potrzebna. Zapewnia potrzebną siłę ssania.
  • Maszyna odciągająca wióra i pył Record Power CX2000 to propozycja dla tych, którzy prace stolarskie traktują wyłącznie hobbystycznie. Jest wystarczająco wydajna, posiada kółka.

Wybór odpowiedniej maszyny do odciągu trocin jest ważny nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Nietrudno nie zauważyć przeszkody, kiedy jest schowana pod miękką warstwą trocin. Zadbaj o bezpieczną i komfortową pracę – rozwijaj swoja pasję odpowiedzialnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *