Nova Targowa w Tarnobrzegu– znasz już to miejsce?

Z niemałym zaskoczeniem obserwujemy rozwój jaki Tarnobrzeg przeżywa od kilku lat. Z mało znanego na mapie Polski miasta stał się jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków w Polsce. Miasto nie wie jak skutecznie zatrzymać tu młodych ludzi, którzy po skończeniu studiów najczęściej uciekali do większych miast. Ale również bardzo efektywnie nawiązuje współpracę z nowymi inwestorami. I oba te obszary zazębiają się – bo nowe inwestycje to nowe miejsca pracy, stabilna sytuacja finansowa, a to już poważne argumenty przemawiające za tym, żeby w Tarnobrzegu zamieszkać.

Rynek mieszkaniowy w Tarnobrzegu

Rynek nieruchomości również ma się świetnie. Nowe mieszkania powstają systematycznie, w niemal każdej dzielnicy miasta. Widząc większe zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe deweloperzy skupują od miasta nowe działki, na których powstają nowoczesne osiedla.

Jednym z nich jest Nova Targowa – inwestycja realizowana przez spółkę Wikana z Lublina. Nova Targowa to zespół dwóch budynków mieszkalnych, zlokalizowanych przy zbiegu ulic Targowej i Tracza. To właśnie usytuowanie osiedla jest jedną z jego największych zalet. Lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety bliskości centrum miasta, z ciszą i kameralnością – której wiele osób tak bardzo potrzebuje.

Budynki są czteropiętrowe, a więc niska zabudowa, która nie tylko wpływa na komfort mieszkańców, ale również na walory estetyczne osiedla. Metraże mieszkań są zróżnicowane – od 30 do 80 metrów kwadratowych. Mieszkańcy mogą wybierać wśród mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych.

Ta różnorodność sprawia, że Nova Targowa to idealne osiedle zarówno dla singli, rodzin z dziećmi jak i poszukujących ciszy i spokoju seniorów. Mieszkania zlokalizowane na parterze zostały wyposażone w niewielkie ogródki, które jednak dają ciekawe możliwości aranżacyjne. Mieszkania na wyższych piętrach mają przestronne balkony i tarasy. Dodatkowo do każdego z lokali przynależy komórka lokatorska, która może pełnić funkcję spiżarki, bądź miejsca do przechowywania rowerów bądź rzadko używanych sprzętów.

Wikana deweloper z doświadczeniem

Spółka Wikana to znany deweloper, który zasłynął głównie swoimi inwestycjami na Lubelszczyźnie. Teraz inwestuje w Tarnobrzegu oferując nowe mieszkania na sprzedaż Tarnobrzeg bo widzi duży potencjał jaki tkwi w tym mieście. Warto wiedzieć, ze firma cieszy się nieposzlakowaną opinią na rynku deweloperskim, a oddane przez nią mieszkania wyróżnia wysoka jakość i dbałość i najdrobniejsze szczegóły. Jeśli interesują Cię mieszkania w Tarnobrzegu zajrzyj na stronę wikana.pl i dowiedz się więcej o osiedlu Nova Targowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *