Nowoczesne laminaty od sprawdzonego dystrybutora

Jeżeli szukasz laminatów HPL, płyt lub innych produktów takich producentów jak Fundermax, LG Hausys oraz Homapal wybierz polskiego dystrybutora, który dostarczy ci każdy asortyment w najlepszej cenie.

  1. Dystrybutor laminatów i płyt HPL
  2. Najważniejsze właściwości laminatów HPL
  3. Przykładowe zastosowania laminatów

Firma ma w ofercie wszystko, czego mogą potrzebować klienci korzystający z płyt meblowych, płyt HPL oraz laminatów. Wśród zadowolonych klientów korzystających z tej oferty znajdują się firmy, które już od kilkunastu lat regularnie składają zamówienia, co potwierdza jakość asortymentu oraz atrakcyjność cen.

Dystrybutor laminatów i płyt HPL

Polska firma, która od ponad dwudziestu lat dba o to, aby na jej ofertę składały się wyłącznie najlepsze produkty, oferuje ponad 500 różnych pozycji. Są to laminaty, płyty (meblowe, do wnętrz i elewacyjne hpl) oraz inne produkty. Zamówienia można składać drogą telefoniczną lub przez formularz, który znajduje się na stronie sprzedawcy. Wystarczy wskazać, które laminaty hpl są potrzebne, a dystrybutor wyśle je za pośrednictwem kuriera. Dzięki temu każdy klient, niezależnie od miejsca prowadzenia działalności może korzystać z najlepszych cen i krótkich terminów realizacji zamówień.

Najważniejsze właściwości laminatów HPL

Porządny laminat typu hpl produkowany jest w specjalnych warunkach. Kluczową rolę odgrywają przede wszystkim zastosowanie kilku warstw impregnowanego papieru, wysokiej temperatury oraz bardzo dużego ciśnienia. Chociaż taki proces produkcji jest skomplikowany, pozwala uzyskać świetne efekty w postaci niezawodnego asortymentu. Laminaty hpl są odporne na zginanie oraz rozrywanie, a dodatkowo ich powłoka jest bardzo twarda. Nie szkodzą jej również promienie UV oraz związki chemiczne. W ofercie dystrybutora laminatów znajdziesz również wykonania odporne na zarysowania i działanie wody. Mogłoby się wydawać, że materiały o takich właściwościach będą trudne w obróbce, ale nie jest to prawdą. Klienci chwalą sobie brak problemów z obróbką zakupionych laminatów, dzięki czemu mogą łatwo zastosować je przy wielu realizacjach. Jedna strona każdego laminatu hpl posiada chropowatą powierzchnię. Dzięki temu można uzyskać lepszą przyczepność przy zastosowaniu odpowiedniego kleju.

Przykładowe zastosowania laminatów

Kupując dobre płyty hpl i inne produkty z oferty polskiego dystrybutora (składa się na nią około 500 różnych rozwiązań) nie musisz się martwić, czy wybrany asortyment sprawdzi się do przewidzianych prac. Najczęściej klienci zamawiający laminaty wykorzystują je do aranżacji wnętrz. Jest to prosty i efektywny sposób na to, aby szybko okleić dużą powierzchnię ścienną lub zakryć brzydkie płyty MDF. Z laminatów korzysta również przemysł meblarski, gdzie wykorzystywane są przy produkcji frontów mebli, blatów do kuchni oraz ścianek montowanych bezpośrednio przy blatach. Coraz częściej zamawiają je placówki publiczne, gdyż laminaty – ze względu na wysoką odporność na uszkodzenia – świetnie sprawdzają się jako materiał na wykończenia. Już teraz skontaktuj się z przedstawicielem dystrybutora, a na pewno uzyskasz wsparcie w wyborze idealnych produktów dla twoich potrzeb.

Większość zamówień dociera do klientów w ciągu 24 godzin. Przy jednorazowym zakupie dużej partii laminatów zapytaj o dodatkowy rabat. Za bezpieczeństwem zakupów przemawia między innymi to, że firma od lat jest głównym dystrybutorem cenionych producentów, jeżeli chodzi o asortyment związany z płytami mineralno-akrylowymi na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *