Pawilony

Pawilony z płyty wielowarstwowej obornickiej dzięki uniwersalnemu wzornictwu doskonale wpisują się w każde otoczenie. Są budowane z zachowaniem wszystkich standardów i norm budowlanych w Polsce.

Konstrukcja opiera się na zastosowaniu płyty obornickiej, charakteryzującej się wysokim współczynnikiem termoizolacji. Kontenery z płyty obornickiej mogą mieć wielorakie zastosowanie. Najczęściej wykorzystuje się je jako kioski, pawilony handlowe i handlowo-biurowe, stróżówki i pawilony socjalne. W przypadku pawilonów o większych gabarytach mogą służyć jako nieduże hale targowe.

Zastosowanie wysokiej jakości okien i drzwi pozwala na zniwelowanie utraty cennego ciepła. Standardowe pawilony budowane są od podłogi po dach, na życzenie klienta stawia się też pawilony bez podłóg. Wszystkie pawilony mają przewody wentylacyjne. Istnieje możliwość doposażenia pawilonu w instalację elektryczną i ścianki działowe. W razie potrzeby projekt pawilonu z płyty wielowarstwowej może być dostosowany do strefy klimatycznej, w szczególności pod uwagę bierze się występowanie śniegu i silnych wiatrów.

Pawilony z płyty obornickiej wielowarstwowej to przykład nowoczesnego budownictwa użytkowego. Zazwyczaj tego rodzaju obiekty służą jako pawilony handlowe, kioski, stróżówki, pawilony socjalne i biurowe. Płyta obornicka świetnie sprawdza się także przy stawianiu garaży. Duży stopień termoizolacji płyty wielowarstwowej gwarantuje niskie straty ciepła. Z myślą o tym w pawilonach z płyty wielowarstwowej stosuje się przeważnie tzw. okna aluminiowe ciepłe i drzwi aluminiowe ciepłe. Możliwe jest także dostosowanie projektu do strefy śniegowej. Wszystkie pawilony i kioski z płyty wielowarstwowej cechuje nowoczesne i uniwersalne wzornictwo.

Standardowa usługa obejmuje montaż pawilonu od połogi po dach z oknami, drzwiami i instalacją wentylacyjną. Na życzenie klienta obiekt można doposażyć w ścianki działowe i instalację elektryczną. Ściany zewnętrzne wykończone są kasetonami i deską elewacyjną. Konstrukcje z płyty wielowarstwowej stawiane są z zachowaniem wymogów polskiego prawa budowlanego. Dużą zaletą takiego budownictwa jest stosunkowo niska cena i krótki czas realizacji usługi.

Więcej informacji znajdziesz na http://www.plytbud.pl/pawilony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *