Polska firma Kamal-Bet – doświadczenie i jakość

Rodzimy rynek przedsiębiorstw oferuje szeroki zakres produktów. Nic więc dziwnego, że polskie firmy cieszą się tak dużą popularnością nie tylko w naszym kraju, ale i poza nim. Wieloletnie doświadczenie specjalistów przekazywane z pokolenia na pokolenie stanowi mocny filar do wieloletniej współpracy opartej na tradycjach oraz dążeniu do satysfakcji klientów.

Nasza oferta

Kamal-Bet jest firmą specjalizującą się w zbiornikach betonowych. W swojej ofercie posiadamy zbiorniki na wodę deszczową, ścieki, szamba betonowe, ekologiczne oraz jedno i dwukomorowe. Zastosowanie naszych produktów nie ogranicza się tylko do tych oczywistych aspektów. Różnorodność opcji pozwala dostosować zbiornik do naszych indywidualnych potrzeb. Niezależnie czy pragniemy oszczędzać środki, wykorzystując opad deszczu, czy dbamy o czystość terenu, warto zainwestować w szczelne szambo.

Dodatkiem do naszych zbiorników jest właz żeliwny, płyta najazdowa o podwyższonej wytrzymałości (według zapotrzebowania 15 lub 30 ton) oraz kominek pod właz o minimalnej długości 100 cm. Co więcej, usługa montażu zawarta jest w cenie produktu. W Kamal-Bet udzielamy aż 5 lat gwarancji na nasz asortyment (w tym usługę montażu).

Doświadczenie, jakość i wielu zadowolonych klientów

Firma Kamal-Bet posiada w swojej ofercie produkty o najwyższej klasie jakości. Wieloletnie doświadczenie, znajomość materiałów oraz rynku pozwala świadczyć usługi na jak najlepszym poziomie. Stawiamy na najlepsze rozwiązania technologiczne o różnorodnym zastosowaniu. Nasze zbiorniki są szczelne, gdyż wykonane są z jednego odlewu, dzięki czemu mamy gwarancję braku wycieków. Kamal-Bet to bez wątpienia produkty niepodważalnej jakości. Do swoich wyrobów używamy zgodnie z normami najwyższej klasy betonu (m.in. klasy B20 do B40). Co więcej, wszystkie nasze produkty posiadają atest.

Nie da się zaprzeczyć, że cechuje nas jakość, doświadczenie oraz troska o klienta. Swoje produkty dostarczamy na terenie Polski, Słowacji i Czech. Gościliśmy w większości polskich miast. Tysiące zadowolonych klientów stanowi dla nas nieodzowny element naszej działalności. Jeśli zatem potrzebujesz wysokiej jakości betonowego zbiornika w swoim gospodarstwie domowym lub firmie, wszystkim się zajmiemy – od doradztwa po montaż. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu. Dane dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *