Rozbudowa firmy? Zapomnij o murowanych nieruchomościach

Standardowy proces budowlany polegający na murowaniu, powoli odchodzi w zapomnienie (pod względem przemysłowym). Coraz większa ilość inwestorów szuka sposobu pozwalającego na optymalizację kosztów i czasu – np. poprzez inwestycje w hale namiotowe. Dlaczego? Sprawdź i przekonaj się, że przy obecnych możliwościach, jesteś w stanie rozbudować i rozwinąć swoją działalność w ciągu kilku dni.

Tempo, koszty i ograniczenie formalności

Koszt murowania i przystosowania nieruchomości do odbioru sięga w większości przypadków kilkuset tysięcy złotych. Do tego cały proces zajmuje zazwyczaj ponad rok. Hale namiotowe możesz wybudować za ułamek tej ceny w ciągu kilku dni – oczywiście przy pomocy sprawnej i doświadczonej ekipy, która dysponuje odpowiednimi narzędziami. Dodatkowo nie potrzebujesz pozwolenia na budowę. Jeśli hala namiotowa będzie stać przez jedyne 6 miesięcy, wystarczy samo zgłoszenie. Niemniej jednak większość inwestorów decyduje się na proceduralną legalizację obiektu stałego.

Warto zauważyć również, że uzyskanie oficjalnego pozwolenia na budowę nieruchomości na podstawie hali namiotowej, która stoi już na danej posesji, będzie o wiele prostsze. Z oficjalnego punktu widzenia formalności powinny być odgórnie spełnione – razem z dostosowaniem obiektu do jasno określonych wymagań. Uzyskanie dokumentów staje się zatem formalnością – teoretycznie.

Używane hale namiotowe, czyli dodatkowe oszczędności na wyciągnięcie ręki

Wydaje Ci się, że nie potrzebujesz nowej hali namiotowej i z powodzeniem możesz wybrać używaną konstrukcję z drugiej ręki, która będzie tańsza o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy złotych? Sprawdź to!

Kiedy używane hale namiotowe są najlepszą opcją na inwestycję?

Zastanawiasz się nad inwestycją w nowe lub używane hale namiotowe? Jeśli mają one spełniać wyłącznie rolę obiektów magazynowych lub wykorzystywanych w celach przemysłowych, nie warto zwracać uwagi na wszelkie zmiany estetyczne (tj. zabrudzenia, zarysowania lub niewielkie wgniecenia). Hala namiotowa ma być w końcu funkcjonalna, a każdy przedsiębiorstwa związany z przetwórstwem, produkcją lub rolnictwem, prawdopodobnie zdaje sobie sprawę z tego, że nie da się uniknąć niektórych drobnych wypadków – które głównie prowadzą do ww. zmian wizualnych.

Nowe hale namiotowe to perfekcyjna inwestycja w sytuacji, w której eksploatowane są one również w celach wizerunkowych, np. służą jako nieruchomość dla całej firmy lub znajdują się obok części reprezentatywnej (w której przyjmowani są goście i klienci). Warto zatem zrobić listę wszystkich zalet i dokładnie przemyśleć, czy nowa hala namiotowa jest Ci potrzebna. Jeśli nie, warto sprawdzić, ile jesteś w stanie dodatkowo zaoszczędzi. Na szczęście nie musisz daleko szukać, ponieważ obydwie opcje czekają na Ciebie w ofercie Halenamiotoweuzywane.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *