Więcej niż design – najnowsza promocja firmy OknoPlus

Wszystko, co nam imponuje, musi mieć charakter. Okna „z charakterem” to coś więcej niż tylko profil i pakiet szybowy – w firmie OknoPlus wiedzą o tym doskonale. To marzenia o ciszy w domu, cieple słonecznych promieni i jasnych, naturalnie doświetlonych wnętrzach oraz kojącym podziwianiu widoków. Ale okna to również istotny komponent nowoczesnych projektów architektonicznych i wystroju pomieszczeń, dlatego tak wielką wagę przywiązuje się do ich designu. Rolę wzornictwa i wartości dodanej, jakiej ze sobą niesie, podkreśla najnowsza promocja firmy OknoPlus, gdzie design łączy się z prestiżem, bezpieczeństwem i nowoczesnością oraz… dodatkowym rabatem.

– Wszystko, co tworzymy w OknoPlus, musi mieć charakter. Nie tylko podążamy za najnowszymi trendami, ale sami je wyznaczamy. Okna narożne, pełen wachlarz dostępnych możliwości drzwi przesuwnych, konstrukcje aluminiowe z ukrytym skrzydłem lub całoszklane, bogate wzornictwo drzwi wejściowych od PCV z panelem szklanym, przez drzwi techniczne aż do drzwi STAR – te pozycje nieustannie spotykają się z ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów. Szeroką gamę produktów wzbogacają innowacyjne rozwiązania oraz bogate wyposażenie okuciowe – zapewnia Dawid Mickiewicz, Kierownik Marketingu w firmie OknoPlus.

Jak udoskonalić ofertę idealną? Wystarczy zorganizować promocję „Więcej niż design”, w ramach której można otrzymać wysoki rabat bazowy! Brzmi interesująco? A gdyby bonifikatę dodatkowo zwiększyć w zamian za wybór konkretnych rozwiązań? Dodaj do designu prestiż, bezpieczeństwo lub nowoczesność i ciesz się z dodatkowych oszczędności.

Design i prestiż

Współczesna architektura uwielbia duże przestrzenie i… jeszcze większe przeszklenia. Wystarczy tylko odpowiednio połączyć salon i taras, by zyskać dodatkowe miejsce na relaks, rodzinne posiłki i towarzyskie spotkania, nie zamykając się przy tym na fantastyczne widoki. Jeśli planujesz budowę domu w pięknym otoczeniu, pomyśl o wykorzystaniu drzwi podnoszono-przesuwnych GEALAN 9000 czy ULTRAGLIDE Monorail.

Projektując swój wymarzony dom poszukujesz elementów, które go wyróżnią i sprawią, że stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny. Jednym z takich detali są okna narożne lub okna z ukrytym skrzydłem – nadają bryle lekkości, tworzą niebanalny efekt wizualny, a domownikom zapewniają możliwość podziwiania pięknych pejzaży. Warto również zastosować okna Morlite z ich smukłym, subtelnym profilem – dzięki nim wprowadzimy do domu więcej światła. Jeśli chcemy idealnie wkomponować okno w klimat pomieszczenia, warto wykorzystać możliwości, jakie daje listwa okalająca (wizualny efekt zlicowania skrzydła z ramą) czy dwukolor (profile mają różną kolorystykę na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia). Nie zapominajmy także o wizytówce domu – drzwiach wejściowych. By były bezpieczne, nie muszą być masywne – sprawdźcie gamę drzwi STAR.

Design i bezpieczeństwo

Znamy je doskonale z filmów science fiction lub szpiegowskich thrillerów. Popularnie są zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej, ale spotkać je można także w domach prywatnych. Czytnik linii papilarnych, Bluetooth, RFID lub klawiatura numeryczna coraz częściej zastępują tradycyjny zamek w naszych drzwiach. – Estetyczna obudowa czytnika lub klawiatury, wykonana ze stali szlachetnej, wbudowana jest w skrzydło drzwiowe, a wszystkie przewody ukryte w ościeżnicy. To rozwiązanie funkcjonalne, gustowne i zwiększające bezpieczeństwo domowników. Co więcej, nasze czytniki sprzedawane są łącznie z zasilaczem – podkreśla Tomasz Grabka, Doradca Klienta w firmie OknoPlus.

Innowacyjne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo wykorzystano również w okuciach okiennych, dostępnych w ofercie firmy OknoPlus. Klamka SecuForte® skutecznie zabezpiecza przed nieuprawnionym otwarciem okna od zewnątrz, a zaczepy Tresor wytrzymują nacisk do 0,5 tony (czyli o 150% więcej niż standardowe zaczepy!) – skutecznie chroniąc nie tylko przed włamaniem, ale i silnym wiatrem, a nawet uderzeniem fali powodziowej.

Design i nowoczesność

Wyroby firmy OknoPlus wyposażyć można w szybę ECLAZ. Jej zwiększona przezierność to o 10% więcej naturalnego światła w pomieszczeniu i dokładniej oddane kolory, co poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na komfort i zdrowie domowników. Dzięki zoptymalizowanemu wykorzystaniu darmowych zysków energii słonecznej, przy zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjności, ECLAZ zapewnia do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku. Zimą innowacyjna szyba gwarantuje optymalny komfort dzięki połączeniu skutecznej termoizolacji, dostępu do ciepła słonecznego i zminimalizowaniu efektu zimnej szyby.

Moda na przeszklenia nie ominęła także drzwi wejściowych. – Proponujemy drzwi z bezpiecznym pakietem szybowym, w którym szyba zewnętrzna poddana jest procesowi piaskowania z pozostawieniem elementów przezroczystych. Dzięki szerokiej możliwości personalizacji wymarzonego modelu, Klient może zdecydować o najdrobniejszym szczególe: wybrać pochwyt ze stali szlachetnej czy nowoczesną lub klasyczną klamkę, a także rodzaju szkła – od ozdobnego szklenia ornamentowego i witrażowego, aż po wysmakowane szkło weneckie i matowe – mówi ekspert firmy OknoPlus.

Nowoczesność i innowacyjne rozwiązania kryją się w najdrobniejszych detalach, by zapewnić ostatecznie niebanalny efekt wizualny. W okuciach activPilot Topstar odwrócona do wewnątrz oś obrotu pozwala na ukrycie niemalże całej ramy okna w elewacji. Okucia uchylno-rozwierane z zawiasami ActivPilot Select pozostają niewidoczne przy zamkniętym oknie – to ogromny walor estetyczny. Rozwiązanie pozwala na swobodny dobór kolorów i faktur okien oraz kreowanie wnętrz zgodnie z upodobaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *