Wpływ nowoczesnych dźwigów i żurawi, na wzrost w budownictwie wysokościowym

Lata, w których inwestorzy budowlani mieli do dyspozycji wyłącznie siermiężny sprzęt rodem z PRL-u, dawno już minęły. Dziś na rynku usług wynajmu sprzętu budowlanego pojawia się mnóstwo firm, które są w stanie zaoferować znacznie lepszy sprzęt i to po okazyjnych cenach.

Przykładem niech będzie tu firma Lambor, która dzięki wprowadzeniu na rynek nowoczesnych urządzeń budowlanych, może wydatnie wpłynąć na przyspieszenie realizacji (również Twojej) inwestycji budowlanej. Jak to możliwe?

Krótszy czas, więcej pieniędzy

Czas to na budowie rzecz święta. Niestety, zarówno żurawie, jak i dźwigi budowlane, wymagają stosunkowo długiego montażu i demontażu, co znacznie wpływa na terminy realizacji określonych prac. Na szczęście, coraz więcej firm (tak jak między innymi Lambor) wprowadza do swej oferty urządzenia przenośne, charakteryzujące się uproszczoną konstrukcją i mniejszymi kosztami zatrudnienia.

Dotychczas, demontaż wysokiego żurawia budowlanego, trwał kilkadziesiąt godzin. Oczywiście drugie tyle trwał jego montaż (zależnie od warunków atmosferycznych). W nowoczesnych rozwiązaniach, czas ten jest skracany do zaledwie kilku godzin. Ponadto, nowoczesne urządzenia budowlane można – dzięki swej mobilności – przewozić z miejsca na miejsce, oszczędzając w ten sposób czas i zasoby ludzkie.

Realizacja usług od A do Z

Rozwój maszyn budowlanych a zwłaszcza żurawi i dźwigów, wiąże się też z ich ciągłą unifikacją. Przykładowo, jeszcze kilkanaście lat temu, jedna inwestycja realizowana w ramach budownictwa wysokich budynków, wymagała zastosowania urządzeń kilku firm. Wiązało się to rzecz jasna z większymi kosztami, ale też – ze zwiększoną biurokracją, która nigdy nie sprzyjała szybszemu zakończeniu inwestycji.

Dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Żurawie budowlane, można – dzięki ich mobilności – przestawiać z miejsca, na miejsce. Dzięki temu, z potencjału jednego żurawia, może korzystać co najmniej kilka firm, pracujących jednocześnie nad kilkoma inwestycjami. Dla każdej z nich, będzie się to wiązało z redukcją kosztów wynajmu tych maszyn, co oczywiście przełoży się na większą liczbę kontraktów i wzrost zainteresowania na rynku usług budowlanych.
Zobacz również: http://dogged.pl/dlaczego-warto-wypozyczac-urzadzenia-budowlane

Usługi dodatkowe

Firma Lambor jest przykładem podmiotu gospodarczego, który stale dba o interesy swoich Klientów. Oferuje ona szereg usług dodatkowych, związanych bezpośrednio z wynajmem określonych urządzeń budowlanych. Przykładowo, jeśli jesteśmy zainteresowani np. wypożyczeniem żurawia budowlanego, możemy w ramach świadczonej usługi skorzystać z darmowego, lub promocyjnego transportu na wybrany plac budowy.

Co więcej, niektóre firmy oferują oprócz samych maszyn, również i personel, który może zrealizować określone zadania za ich pomocą. W oczywisty sposób wpływa to na wzrost popularności branży budowlanej.

Podsumowanie

Rozszerzona funkcjonalność, połączona z bardziej rozbudowanymi modelami świadczonych usług, mają ogromny wpływ na kondycję branży budowlanej. Urządzenia budowlane wynajmowane na nowych zasadach, są po prostu bardziej opłacalne, funkcjonalne i oczywiście ekonomiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *