Wszystko, co musisz wiedzieć o lustrach do salonu

Trendy dotyczące wystroju wnętrz dynamicznie się zmieniają, a magazyny poświęcone tej tematyce proponują coraz to nowe rozwiązania. Nadal jednak wyróżnić można sposoby aranżacji mieszkania, które charakteryzują się wysoką uniwersalnością. Te sprawdzone, nieśmiertelne tricki chętnie wykorzystujemy niemal w każdym pomieszczeniu mieszkania.

Lustrzane odbicie w twoim domu

Stanową doskonały sposób na powiększenie mieszkania. Nadają mu przestronności, lekkości, sprawiają, że pomieszczenie w większym stopniu wydaje się wypełnione światłem. Mowa oczywiście o lustrach. Planując wystrój pokoju często traktujemy je jednak po macoszemu, bardziej skupiając się na meblach, wyposażeniu i dodatkach. To dość istotny błąd. Odpowiednio dobrane lustro pozwala bowiem wydobyć z pomieszczenia całkiem nowy charakter. Właśnie taką funkcję spełniają lustra do salonu marki GieraDesign.

Szeroki wybór rozwiązań

Wybór lustra tylko pozornie wydaje się prosty. Jeśli od lustrzanej tafli oczekujemy czegoś więcej niż tylko pomocy przy codziennych rytuałach kosmetycznych, podczas poszukiwań warto zwrócić się w kierunku markowych rozwiązań.
Zarówno kształt, jak i wielkość lustra powinny podkreślać charakter pomieszczenia, dopełniać, a nie burzyć dotychczasową stylizację. Lustra do salonu marki GieraDesign to cały wachlarz możliwości aranżacyjnych. Szeroki wybór opcji z łatwością pozwala wykreować pomieszczenie o spójnym charakterze. Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych gustów naszych klientów. Z tego powodu w naszej ofercie zawarliśmy szereg różnorodnych modelów luster. Każde z nich charakteryzuje się wysoką jakością, która przejawia się m.in. w odporności na wilgoć i odkształcenia

Niezawodna elegancja

Lustra do salonu marki GieraDesign z sukcesem wykorzystać można do zdobienia ściany nad sofą. Jeśli pomieszczenie spełnia również funkcję jadalni, lustro doskonale sprawdzi się, jeśli powiesimy je wzdłuż stołu. To jednak tylko kilka przykładów jego zastosowania. Salon jest najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniem, więc nie warto bać się eksperymentów. Zwłaszcza, jeśli dotyczą one lustra – gadżetu tak wdzięcznego, eleganckiego i sprawdzającego się niemal w każdym miejscu.

W wielu kulturach lustrom przypisywane były lub nadal są magiczne właściwości. Można się spierać z takimi wierzeniami. Nie da się jednak zaprzeczyć innej mocy, jaką posiada lustro – właściwie użyte może nadać lekkości i elegancji każdemu pomieszczeniu. Dodatkowo, eksperymenty z lustrzaną taflą mogą być źródłem dużej satysfakcji nawet dla niewprawionego w boju aranżatora wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *