Zielone ściany z roślin to najlepsza inwestycja w ekologię dla firm.

Ogrody wertykalne to naturalna dekoracja, która zdobi wnętrza i sprawia, że spędzasz swój czas w przyjemnym otoczeniu. Zielona ściana z roślin sprawia, że czujemy się bardziej skoncentrowani, a nasze biuro staje się nie tylko miejscem pracy ale również strefą relaksu. Jest udowodnione, że nasz wzrok najlepiej odpoczywa kiedy patrzymy na zieleń, dlatego warto zainwestować w ogród wertykalny.

Dzięki zielonym ścianom możesz mieć bliski kontakt z naturą każdego dnia. Postaw na ekologię razem z JUKO green design i ciesz się bogactwem ogrodów wertykalnych w każdym wnętrzu. Aby cieszyć się urokiem ogrodów wertykalnych przez długi czas należy pamiętać, że wymagają przycinania liści i wycierania kurzu. Dzięki tym zabiegom nasze zielone ściany będą cieszyć oko przez długie lata.

Pomóż zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza

Zanieczyszczenie powietrza jest główną przyczyną globalnych zagrożeń środowiska. W mieście i w pobliżu ruchliwych dróg powietrze jest nasycone pyłem, kurzem i spalinami. Podejmij działania, dzięki którym powstanie zielona ściana ciesząca bogactwem roślin przez długie lata. Zielona ściana z roślin eliminuje toksyny z powietrza oraz pomaga w zwalczaniu drobnoustrojów, które mogą prowadzić do alergii – dlatego inwestycja w zielone ściany to inwestycja w zdrowie. Rośliny mają

również zdolność pochłaniania szkodliwych dla nas związków, dzięki czemu pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Szanuj naturę i pomóż zadbać o środowisko, zielona ściana może być jednym z wielu dobrych rozwiązań.

Oszczędność wody przy podlewaniu

Tworzymy zielone ściany z automatycznym systemem nawadniania. Dobrze zaplanowana instalacja nawadniająca pozwala na to, aby doprowadzać do roślin optymalną ilości wody. Nasze innowacyjne systemy nawadniające doprowadzają wodę przez kroplowniki bezpośrednio do korzeni zielonych ścian. Dzięki naszemu systemowi woda wraz z innymi substancjami odżywczymi trafiają bezpośrednio do strefy korzeniowej roślin zielonej ściany. Pozwala to znacznie zminimalizować zużycie wody oraz zapotrzebowanie na nawozy. Razem z JUKO green design możesz stworzyć swoją zieloną ścianę z automatycznym systemem nawadniania i wykonać działanie, które pomoże chronić środowisko. Dzięki automatycznemu systemowi nawadniania zaoszczędzisz swój czas oraz wodę, która jest tak cenna dla naszej planety. Zielone ściany nie tylko wpływają pozytywnie na środowisko naturalne ale także cieszą oko!

Dowiedz się więcej na stronie jukogreendesign.pl/oferta/ogrody-wertykalne-sciany-z-roslin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *