Jakość od zaraz, czyli podesty robocze dostępne od ręki

Pośpiech niestety zazwyczaj nie jest dobrym doradcą. Podejmując decyzję na szybko, możemy później bardzo żałować. Szczególnie jeśli w grę wchodzą sprawy biznesowe. Czasami jednak możemy zaoszczędzić sobie niepotrzebnych stresów, idąc na skróty… Tak, nie zawsze pójście na nie musi wiązać się z nieprzyjemnościami. Jest jednak jeden warunek – musimy postawić na profesjonalistów!

Stawiaj na profesjonalistów w branży!

Branżą, która świetnie obrazuje potrzebę korzystania z usług uznanych producentów i wsparcia doświadczonych fachowców jest budownictwo i sektor maszyn ciężkich. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki, wątpliwe rozwiązania i niski poziom bezpieczeństwa. W tej branży wszystko musi być zapięte na ostatni guzik.

Zdarza się tak, że wybór odpowiedniej platformy roboczej musi być znacznie przyśpieszony – w końcu niespodziewane sytuacje to chleb powszedni dla każdego przedsiębiorcy. W takich przypadkach warto mieć zaufanego dostawcę sprzętu najwyższej jakości. Takim jest np. polski oddział renomowanej marki JLG, którego szeroka oferta pozwala na dobranej odpowiednich maszyn do prac budowlanych, inwentaryzacyjnych czy magazynowych. Aktualnie lista podestów dostępnych od ręki prezentuje się następująco – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-dostepne-od-reki/.

Szeroka oferta specjalistycznych podestów roboczych

Ponadto ofertę JLG uzupełniają fabrycznie nowe maszyny na sprzedaż, do których producent zapewnia serwis (zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny), szkolenia dla operatorów maszyn oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Na obecną flotę sprzedażową składają się:

  • podesty niskopoziomowe (elektryczne, przesuwane i EcoLift),
  • zwyżki nożycowe (elektryczne i spalinowe),
  • ładowarki teleskopowe (spalinowe z silnikami turbo diesel i napędem na cztery koła),
  • podnośniki masztowe,
  • podesty przegubowe (spalinowe i elektryczne),
  • podnośniki teleskopowe z napędem spalinowym,
  • kompaktowe wysięgniki z podwoziem gąsienicowym,
  • podnośniki przegubowe (napędzane spalinowo lub elektrycznie).

Musisz podjąć szybką decyzję o wyborze podestu roboczego? Wybierz JLG, a wszystko pójdzie zgodnie z założonym przez ciebie planem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *