Okna z aluminium – co musisz o nich wiedzieć?

Oferowane przez nas okna z Białegostoku wyróżniają się lekkimi, ale zarazem solidnymi konstrukcjami. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Tworzymy okna z aluminium – materiału, który posiada wiele zalet, począwszy od jego estetyki na trwałości kończąc. Do budowy stolarki aluminiowej wykorzystujemy systemy ALUPROF oraz CORTIZO. Oferujemy okna z Białegostoku, które są przeznaczone dla komercyjnych inwestycji jak i domków jednorodzinnych, których jak wiadomo, w województwiem podlaskim nie brakuje. Wykonamy dla Ciebie okna, które przetrwają pokolenia.

Nasze okna z Białegostoku tworzymy zgodnie ze standardami nowoczesnej stolarki aluminiowej, która odpowiada na współczesne wyzwania architektoniczne. Aluminium jest bowiem materiałem, który nadaje się do nadawania różnych kształtów i form. Przeczytaj poniższy tekst i zobacz, co zyskasz dzięki oknom z aluminium.

Nowoczesne okna z Białegostoku tylko u nas!

Nasze okna z Białegostoku mogą uzyskać taki kształt jaki sobie tylko zażyczysz. A zatem jeśli pragniesz smukłych okien balkonowych, takie właśnie dla Ciebie wykonamy. Przy tym wszystkim ich konstrukcja będzie trwała i lekka, dostosowana do maksymalnych przeszkleń. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ proponujemy rozwiązania, które przy nowoczesnym designie zapewniają maksimum bezpieczeństwa. Oferowane przez nas okna z Białegostoku są antywłamaniowe, ponieważ zależy nam na tym, abyś mógł spokojnie żyć, bez obawy o swoje dobra.

Doskonale rozumiemy nowe trendy we wciąż zmieniającym się świecie i podzielamy poglądy ekologów. Dlatego nasze produkty są w 100% ekologiczne. Wiemy jak bardzo zależy Ci na tym, by Twóju dom był oazą spokoju, a co się z tym wiąże, by latem dawał wytchnienie, a zimą pożądane ciepło. Okna podlaskie, które oferujemy są uszczelniane, więc zapewniają doskonałą izolację. Jeśli właśnie o izolację chodzi, nasze okna z Białegostoku nie tylko chronią przed utratą ciepła, ale też przed hałasami. Izolacja akustyczna to ważna cecha naszych okien – dzięki nim będziesz miał poczucie, że nic nie zakłóca Twojego spokoju. Do produkcji naszych okien z Białegostoku wykorzystujemy bardzo solidne uszczelki, które sprawiają, że okna są szczelne i nie przepuszczają wiatru ani zimnego powietrza.

Okna podlaskie z aluminium

Nasze okna z Białegostoku są idealną propozycja dla polskiej strefy klimatycznej. Jeszcze lata temu uważano, że aluminium jest materiałem, który absolutnie nie nadaje się do tworzenia okien. Działo się tak dlatego, ponieważ kilkadziesiąt lat temu nie znano dobrych systemów izolacyjnych. Dzisiaj możemy się pochwalić stolarką aluminiową, która jest nowoczesna i energooszczędna.

Nieobce są nam nowe trendy i wiemy, że podczas budowy domków jednorodzinnych, coraz częściej mile widziane są przeszklenia dużych powierzchni. Jest to zrozumiałe, zwłaszcza jeśli za oknem rozciąga się piękny widok ogrodu. Nasze okna podlaskie z aluminium charakteryzują się większa sztywnościa skrzydeł okiennych. Dzięki nim okna nie potrzebują dodatkowych usztywniaczy, a co za tym idzie ich konstrukcje są o wiele lżejsze. Mniejsza masa stolarki aluminiowej daje większe możliwości kształtowania zabudowy. Nowoczesne okucia pozwalają na stworzenie klasycznie otwieranych okien, ale także na wykonanie dużych okien, okien tarasowych, okien uchylno-przesuwnych czy podnoszono-przesuwnych. Modnym trendem stosowanym przez architektów są zawiasy ukryte. My także proponujemy Ci takie rozwiązanie.

Zwykle kiedy montujesz okna w domu, spodziewasz się, że przetrwają one kilka lat. Z naszymi oknami z Białegostoku jest inaczej! Czy już pisaliśmy o wyjątkowych właściwościach aluminium? Zapewnia ono oknom dużą odporność na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu nie będziesz musiał ich konserwować. Dobrym wyglądem okien i ich właściwościami energooszczędnymi możesz cieszyć się przez długie lata (i na pewno nie będzie to kilka lat, a kilkanaście lub może nawet kilkadziesiąt).

Co oferujemy?

Okna z ukrytymi skrzydłami i systemy pasywne to nasza specjalność

Pierwszy raz słyszysz o oknach z ukrytymi skrzydłami? Dobrze trafiłeś, bo nasze okna z Białegostoku takie właśnie są – posiadają ukryte skrzydła. Na czym to polega? Na tym, że całość wygląda jak szklenie w ramie. Takie rozwiązanie sprawdzi się doskonale w dużych industrialnych budowlach lub w budownictwie energooszczędnym. To jednak nie wszystko. Nasze okna podlaskie z ukrytymi skrzydłami są innowacyjne. Mamy w ofercie pierwszy na świecie aluminiowy profil, w którym zastosowano nowoczesne wkłady izolacyjne z aerożelu czyli materiału o doskonałej izolacyjności termicznej.

Nasze okna z Białegostoku opierają się także na systemach pasywnych. Głównym zadaniem stolarki w budownictwie pasywnym jest zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu oraz zapewnienie właściwego działania wentylacji nawiewno-wywiewnej. Dzięki systemom pasywnym naszych okien możliwe jest skuteczne pozyskanie energii słonecznej i ogrzanie nawet bardzo dużych pomieszczeń. Ponadto nasze okna są wytrzymałe, niestraszne im wichury i silne i mroźne wiatry. Oczywiście spełniają one także ekologiczne wymogi, zarówno jeśli chodzi o ich sposób produkcji jak i utylizacji.

Nasze systemy okienne

Nasze okna z Białegostoku spełniają najwyższe standardy i charakteryzują się najlepszymi parametrami. Posiadamy system aluminiowy, w którym po raz pierwszy został zastosowany aerożel (Aluprof MB 86). Nasze okna podlaskie są dostosowane do każdego rodzaju budownictwa. System okien z Białegostoku Aluprof MB 70 to okna, które zapewnią doskonałą izolację termiczna i akustyczną. Pozwala on wykonać okna antywłamaniowe oraz oddymiające. Na bazie systemu Aluprof MB 104 można stworzyć okna o najwyższej izolacji, przystosowane do budowy takich elementów architektonicznych jak wiatrołapy, witryny i konstrukcje przestrzenne. Nasze systemy okienne to także Cortizo 70 Industrial i Cortizo 80 Industrial charakteryzujące się wysokimi parametrami cieplnymi i energooszczędnymi.

Dzięki nim można użyć szyb o dużych grubościach, a i tak ich walory estetyczne zostaną zachowane.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w stolarce aluminiowej. Możesz zobaczyć jakich realizacji dokonaliśmy (zarówno dla dużych budowli industrialnych jak i domów jednorodzinnych). Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami, więc nie otrzymujesz pustych obietnic tylko wysokiej klasy produkty z gwarancją.

Przeczytaj więcej na stronie : https://alkapro.pl/produkty/okna/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *