3 niezbędne urządzenia w domu nowoczesnej osoby

Nie powinniśmy bać się nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zwłaszcza takich, które mogą ułatwić nam życie oraz znacząco odciążyć w codziennych obowiązkach. Współczesne gadżety i roboty domowe to wysoce inteligentny sprzęt, którego obsługa nie powinna jednak sprawić najmniejszych kłopotów nawet osobom będącym nieco na bakier ze światem technologii. Sprawdź, które urządzenia zdecydowanie warto mieć w domu!

Roboty sprzątające – i dom sprząta się sam

Wiele rodzin narzeka na to, że porządki pochłaniają sporo energii i czasu, które można by spożytkować w zupełnie inny sposób. Wystarczy jednak zaopatrzyć się w nowoczesne roboty sprzątające, żeby nagle zyskać nawet kilka dodatkowych godzin w tygodniu. Inteligentne urządzenie można zaprogramować na konkretne dni i po prostu zapomnieć o nudnych obowiązkach.

Czym może zająć się robot? Na rynku są dostępne urządzenia odkurzające i myjące każdy typ podłogi. Robot sam wybierze najwydajniejszą trasę, dotrze we wszystkie zakamarki, a także automatycznie wykryje przeszkody oraz schody. Bardzo ciekawym gadżetem jest również robot myjący okna i lustra. Wystarczy umieścić go na oknie i uruchomić, a jeden z najmniej przyjemnych obowiązków domowych będzie można skreślić z listy rzeczy do zrobienia.

Lokalizatory – niezbędny gadżet dla zabieganych

Lokalizatory skradły już serca wielu Polaków. Komu nie zdarzyło się zapomnieć, gdzie zaparkował samochód lub zostawił portfel czy też torebkę? Dzięki temu urządzeniu nie tylko bez problemu można odnaleźć zagubione przedmioty, ale także szybko zlokalizować dziecko, osobę starszą, psa, a nawet zaparkowany w przypadkowej uliczce rower.

Jak działa i czym jest lokalizator? Wbrew pozorom jest to bardzo proste urządzenie. Należy jedynie zainstalować dedykowaną aplikację w swoim telefonie i przyczepić gadżet do plecaka, umieścić go w torebce czy też zostawić w samochodzie. Obecnie możliwe jest odnalezienie osób i przedmiotów znajdujących się nawet na drugim końcu Polski. W sklepie Akumocny znajdziesz lokalizatory o bardzo nowoczesnym, uniwersalnym wyglądzie modnego gadżetu.

Robot koszący – zadbany ogród bez wysiłku

Każdy właściciel domku jednorodzinnego marzy o równo przystrzyżonym trawniku. Skoszenie całego ogrodu może jednak wymagać naprawdę dużo czasu, którego czasami może nawet zabraknąć ze względu na inne obowiązki. Z pomocą przychodzi nowoczesny robot koszący, który poradzi sobie nawet z ogrodem o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych.

Inteligentne urządzenie rozpoznaje przeszkody, jest również wyposażone w czujnik chroniący przed kradzieżą oraz wydajny system tnący z podwójnym ostrzem. Robot pracuje bardzo cicho, dzięki czemu nie zakłóca wypoczynku domowników oraz sąsiadów. Niska waga sprawia, że nawet starsza osoba nie będzie miała problemu z transportem urządzenia.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem AKUMOCNY oferującym między innymi roboty sprzątające oraz inny sprzęt akumulatorowy.

fot. materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *