Profesjonalna zacieraczka do betonu – jaką warto wybrać?

Zacieraczka do betonu to sprzęt, bez którego niemożliwe byłoby efektywne i precyzyjne wyrównywanie niedoskonałości posadzek betonowych przed ich całkowitym wyschnięciem. Profesjonalne zacieraczki do betonu sprawdzają się również do konserwacji i zabezpieczania nawierzchni, dzięki czemu ułatwiają one wchłanianie środków utwardzających i impregnujących. Szukasz specjalistycznego sprzętu? Dowiedz się, jaką zacieraczkę do betonu warto wybrać.

Specjalistyczna zacieraczka do betonu – niezbędna na placu budowy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą, czy małą firmę budowlaną lub poszukujesz profesjonalnego sprzętu do dorywczego wykańczania powierzchni betonowych, warto postawić na sprawdzoną i funkcjonalną zacieraczkę do betonu, która przyśpieszy i ułatwi prace, zapewniając najwyższy poziom komfortu operatorowi. Sprawdź ranking, w którego skład wchodzą najlepsze jakościowo zacieraczki do betonu przeznaczone dla najbardziej wymagających fachowców.

Zacieraczka do betonu Kreber K-446 B GX 270

Ranking otwiera sprawdzony i chętnie wybierany sprzęt przez polskich specjalistów – zacieraczka do betonu Kreber K-446 B. Model ten przeznaczony jest do sprawnego zacierania i wygładzania posadzek betonowych w budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym. Model posiada silnik spalinowy o mocy 8,4 KM, ręczny regulator obrotów i wyłącznik bezpieczeństwa. Poza tym na jej wyposażeniu znajdziemy składaną dźwignię sterowniczą, która ułatwi przechowywanie i transport urządzenia. Prezentowana zacieraczka waży 102 kg, posiada 4 łopatki zacierające, a jej szerokość robocza to 1200 mm. Łopatki mogą pracować w pochyle kątowym od 0 do 15o.

Zacieraczka do betonu Wacker Neuson CT 36-5 A

Firma Wacker Neuson to jeden z najbardziej renomowanych producentów profesjonalnego sprzętu budowlanego. Zacieraczki do betonu serii CT 36 idealnie sprawdzają się do zacierania i wygładzania powierzchni o średniej wielkości. Maszyna wyposażona jest w jednostkę napędową o mocy 5,7 KM napędzającą 4 łopatki zacierające, których średnica zacierania wynosi 915 mm. Model posiada potrójne zabezpieczenie operatora poprzez hamulec przekładniowy, czujnik obrotów silnika i elektroniczny wyłącznik bezpieczeństwa. Zacieraczka do betonu pozwala na zacieranie w zakresie pochylenia kątowego łopatek od 0 do 30o.

Zacieraczka do betonu Wacker Neuson CT 48

Zacieraczki z serii CT 48 przeznaczone są do wygładzania średniej wielkości powierzchni. Dzięki silnikowi Hondy o mocy 8,3 KM, potrójnym zabezpieczeniu operatora i i regulowanej prędkości obrotowej, prezentowany model idealnie sprawdzi się do prac budowlanych o niemal każdej skali. Łopatki mogą pracować w nachyleniu do 30o, średnica zacierania wynosi 1220 mm, a ciężar urządzenia to 96 kg.

Zacieraczka samojezdna Enar Tifon 900 HD

W pełni profesjonalna zacieraczka do betonu przeznaczona dla dużych firm budowlanych, które zacierają duże powierzchnie betonowe. Ta spalinowa i dwuwirnikowa zacieraczka wyposażona jest w silnik spalinowy Honda o mocy 24 KM z elektrycznym rozruchem. Każdy wirnik zacieraczki pozwala na zacieranie powierzchni o średnicy do 900 mm bez zachodzenia na siebie. Urządzenie posiada uchwyt do podnoszenia, dwa reflektory, regulowane siedzisko operatora oraz zestaw transportowy. Całkowita waga zacieraczki wynosi 390 kg.

Dodatkowa lektura:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *